pátek 31. ledna 2020

Rozhovor s autorkou Renatou Štulcovou


Tentokrát mám pro vás rozhovor s autorkou Renčou Štulcovou, moc krásné, zatím šestidílné série - Rafaelova škola


pátek 24. ledna 2020

Rozhovor s autorkou Annou Musilovou


Dnes mám pro vás rozhovor s mladou autorkou Annou Musilovou, která žije napůl v Praze a napůl ve městě perníku. Studuje žurnalistiku na Univerzitě Karlově, část studia strávila na University of South Wales v Cardiffu. Psala například pro iDNES.cz, kde se věnovala projektům jako jsou Lidé Česka nebo Cesty vzhůru, také přispívala do časopisu Cosmopolitan. Aktuálně pracuje pro Český rozhlas. Její největší vášní jsou knihy, má slabost pro klasickou ruskou literaturu, zejména Vladimira Nabokova, jehož styl psaní považuje za geniální. Kromě toho ráda cestuje, fotografuje a kreslí.


úterý 21. ledna 2020

Já, knižní recenzent – víc informací o mě


Tato zpověď blogerů už běží nějakou dobu, a jelikož jsem rebel a nechci být jako všichni, tak některé otázky jsou původní a některé otázky mám od mých kamarádů spisovatelů a kamarádky blogerky. Takže ne, neopičím se 😀. Můj blog má tento měsíc rok, tak vám chci trochu vyzradit, jak to chodí u mě v zákulisí. Pokud najdete chybu omlouvám se, článek nebyl na opravě. 


neděle 19. ledna 2020

Filmový klub osamělých srdcí - David M. Barnett


 • EAN:
   
  9788075930828
 • Formát
   
  110x185
 • Jazyk
   
  český
 • Počet stran
   
  472
 • Překladatel
   
  Jana Žlábková
 • Rok vydání
   
  2019
 • Vazba
   
  vázaná bez přebalu
 • Autor
 • ISBN:
   
  978-80-7593-082-8


pátek 10. ledna 2020

E-knihy, audioknihy  Krást, či nekrást a to je oč tu běží.....
  E-knihy, audioknihy.....


   Všichni se setkáváme s otázkou: když si pořídíme první čtečku, kde hledat e-knihy s tím, aby nás to nezruinovalo? A nejlépe zadarmo. Ano, takové servery existují, ale jedná se pouze o starší díla, nebo o díla těch spisovatelů, kteří byli ochotní vám dát k dispozici e-knihy úplně zdarma.čtvrtek 9. ledna 2020

Rozhovor s autorkou Veronikou Matysovou


Tentokrát mám pro vás rozhovor s jednou z mých oblíbených spisovatelek. A to s Verunkou Matysovou. Pokud jste narazili na její knihu "Pouštní včela", tak se nelekejte obálky, není válečná, válka tam je pouze okrajově. Jde v ní především o vztahy.


čtvrtek 2. ledna 2020

Rozhovor s autorem Rostislavem Prchlíkem   První rozhovor je s mladým autorem, který zatím nevydělává na čtenářích. Jeho knihy  naleznete na Google books. Zdarma. Za případné chyby se omlouvám. Nechce se mi otravovat korektorku, stačí když mi opravuje recenze. Snad vás vyzpověď bude bavit🙂.